Zkušenosti

zkušenosti s programem metabolic balance

Přečtěte si zkušenosti těch, kteří procházejí nebo již prošli programem Metabolic Balance®. Napište i vy.

Lucie Grotschelová

S Metabolic Balance jsem spokojená. Naučila jsem se zdravě a lépe stravovat. Na svoji poradkyni Lenku se můžu kdykoliv obrátit a vždy mi pomůže. Hubnutí mi jde samo a jsem ráda že jsem do toho šla.

Ilona

Poradkyně Lenka Pavlíková a Metabolic Balance? Jedním slovem výborné! Zpočátku jsem byla trochu skeptická. O to větší nadšení bylo s úbytkem každého kila. Za 2 měsíce jsem shodila 9 cm přes boky a 7 cm v pase – bez hladovění. Díky Lence jsem poznala různé výborné recepty a potraviny. Rozhodně Metabolic Balance doporučuji a děkuji Leničce za úžasný osobní přístup.

Hedvika

o Metabolic Balance jsem naskočila v lednu 2023. Hrozně jsem se těšila na můj seznam povolených potravin, co mému tělu pomohou k dosažení nižší hmotnosti a zlepšení životní energie. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Již po 14 dnech jsem měla dole pro mě neuvěřitelných 5 kg. K poslednímu měření mám dole 7 kg – vše z tuků. Ale nejdůležitější jsou pro mě cm: pas -6, boky -4, nohy -4. A víte, co všechno mi je velké? 😀 Musím na nákupy! 😀 Hezky se poslouchá: „Jééé, ty jsi zhubla! A jak ti to sluší!“ Pokračuju dál. Děkuju tímto Leničce, naší veliké podporovatelce, že je tu vždy pro nás, když si s něčím nevíme rady nebo máme svou malou osobní krizi , že je vždy připravená nám pomoci. Děkuju Ti Leničko!

Maruška P.

S MB (Metabolic Balance) jsem začala v roce 2021. Chvíli jsem se bála, jak skloubím svoje jídlo s vařením pro manžela a dítě. Nakonec jsem zjistila, že manžel jí totéž, co já, jen ve větším množství. Synovi vždycky jídlo o něco doplním. Všechny strany jsou spokojené a já hubnu. Za půl roku 15 kg.

Klárka N.

Sice jsem nehubla pod vedením paní Lenky, ale známe se už z roku 2020, kdy jsme se do Metabolic Balance pustily obě dvě. Šla jsem do toho se 78 kg a můj cíl byl mít 6 na začátku. Dosáhla jsem 69 kg a zjistila, že jsem tak už spokojená sama se sebou. Váhu si od roku 2020 držím +- 2 kg. Takže za mě paráda!

Lenka P.

Začátek v lednu 2020, měla jsem přes 90 kg. V létě už 69 a to mi stačilo. Dokonce bych řekla, že jsem se báječně cítila i při 73 kg. Co je ale pro mě důležité, není ani tak hmotnost, ale spíš více energie, kvalitnější spánek, lepší psychika a celkově pozitivnější naladění.

Adriana L.

Pro mě Metabolic Balance nebyl dieta, ale spíše „životní styl“. Tenkrát, asi 6 let zpět, jsem na MB zhubla 18 kg asi za 5 měsíců. V roce 2020 jsem sundala 22 kg za stejně dlouhou dobu 💪 Jako „věčný dietář“ můžu říct, že MB je jediné, co mi pomohlo, kde jsem se naučila jíst zdravě a chutně. Doma jsem dokonce slyšela: „Tyyy vogo, hovězí burgry – to je dieta!“ Samozřejmě jsem místo pšeničné bulky měla žitný chleba. Líbí se mi, že při MB si můžu dávat tzv. free dny, kdy si smím dopřát vše, na co mě honí mlsná. Jenže když máš free day a stojíš v krámě při nákupu snídaně, už stejně automaticky přemýšlíš, co má větší podíl bílkoviny a co je úplný „cukrový zlo“. 😁 Hubnutí jsem vždycky brala jen jako přidanou hodnotu. Hlavní je, že jsem se díky MB zbavila migrén, které mě trápily bezmála 4 roky den co den, vytratila se mi seborea, zbavila jsem se akné a dalších kožních potíží a cítila jsem se skvěle! Takže zas po době „prasení“ jedu nanovo a snažím se podle principů MB vařit i pro rodinu 😇
Snad jediné, co mi na MB „vadí“, je každodenní jablko. Ale říkám si: „To zvládneš. S velkým sebezapřením a maximálně půl roku v kuse.“ Jenže pak jen projdeš okolo jablek v globuse a otvírá se ti kudla v kapse😁. Ale to zvládneš!💪 Protože 1 🍏 denně je víc než 10 doktorů ♥️ Metabolic Balance a zdravému žití zdar!
P.S. – jak se do těla volá, tak se z těla ozývá

Martina Š.

Já jsem s MB byla stoprocentně spokojená, dalo mi to především důvěru v sebe sama po všech stránkách. Shodila jsem 28 kg za ani ne půl roku. Zvládnout se to dá, pokud člověk chce sám pro sebe něco udělat. Ne proto, že musí, ale proto, že CHCE.