Neřeším jen vaše kila. Důležitá je psychika

Neřeším, jestli chce klient s Metabolic Balance shodit 30 kilogramů nebo 3 kila. Řeším nejen jeho postavu, ale i vnitřní nastavení. Jako poradci v oblasti celostní medicíny a psychosomatiky mi záleží nejen na fyzické stránce, ale i na té psychické. Ctím vaše rozhodnutí, nesoudím vás, diskutuji s vámi. Každé vaše slovo je pro mě důležité.

Krásná žena navenek

Krásná. Ale šťastná sama se sebou? Vím, že i když vám okolí tvrdí, že nepotřebujete shodit a jste krásná, podstatné je, jak se cítíte ve svém vnitřním světě. U mě v poradně si povídáme o jídle, vašem stravovacím plánu, ale i o tom, jak se vám daří v životě. Jste ve stresu? Máte nějaké potíže? Spíte dobře? Nemáte hlad? A co chutě? Co zajídáte nebo si odpíráte v životě? Prali jste se někdy s poruchou příjmu potravy a jak jste ji překonávali? Vše je důležité. A vše je řešitelné.

Hubnete kvůli sobě?

Pro to, abyste dosáhli svého cíle, nejsou podstatné cíle druhých. Proto mi záleží na tom, zda hubnete kvůli sobě, nebo kvůli tomu, že vám partner doma brnká na faldíky nebo si vás dobírá a vám se to nelíbí. Chcete se líbit sobě nebo okolí? Vtipkuje někdo na váš účet? Co se s tím dá dělat jiného, než zhubnout?

Z vlastní zkušenosti vím, že lépe se zdravé jídlo konzumuje a kilogramy shazují, pokud vám jde o dobrý vnitřní pocit. A jak jsem přišla na to, že je hubnutí o mně a ne o někom jiném? Když jsem ještě neměla postavu modelky a řekla jsem si „STOP, takhle se mi to líbí, takhle se cítím vnitřně šťastná“.

Jak se cítíte ve svém těle vy? Chtěli byste něco změnit? Trávení? Metabolismus? Skladbu jídla, aby bylo vaše tělo zdravé, krásné a šťastné? Chcete to opravdu VY? Pak už zbývá jen krůček a půjde to.