Foťák odhalí vše

Dlouho jsem váhala, jestli svou fotku z roku 2019 zveřejnit. Buďte ke mně prosím shovívaví. Když vidím fotku z října 2019, chytám se za hlavu. Je to focené na vrcholku Pravčické brány na Děčínsku a měla jsem co dělat, abych tam vůbec vyfuněla.

Kdo mě poznal později než v roce 2019, možná neuvěří. Ano, opravdu jsem se takhle „vyžrala“. Tehdy na 91,6 kg. A k tomu, abych se sebou něco dělala, mě dohnaly mimo jiné i takovéto mé fotky. Pohled na ně fakt bolel.

Vyzkoušela jsem hromadu diet

Jenže když navíc zkoušíte jednu dietu za druhou (keto dieta, bílkovinová dieta, tukožroutská polévka, kalorické tabulky, jídelníček se 6 jídly denně…) a nic z toho vám zkrátka nefunguje, začnete propadat čirému zoufalství. No a v prosinci 2019 jsem narazila na Metabolic Balance. Trochu mě odrazovala investice. Když jsem si ale spočítala, na kolik by mě to vyšlo jinde, šla jsem do toho. A nelituji jediné koruny, kterou jsem tehdy investovala. Začala jsem v lednu 2020 rozborem krve, v polovině ledna 2020 jsem začala se svým vlastním stravovacím plánem a v létě jsem na sebe mohla být fakt hrdá, protože jsem dala dolů 20 kg. 

Jo-jo efekt? Přišel, protože jsem všechno vzdala

Rok 2021 mi dal zabrat po psychické stránce. Jsem emoční jedlík (ale o tomto tématu až jindy). A tak se stalo, že jsem se utrhla ze řetězu a za rok se moje hmotnost vyšplhala o cca 8-10 kg výš. Kdekoho by mohlo napadnout, že šlo o jojo efekt a tahle strava nemá smysl. Ale to je omyl. Ona smysl má a jojo efekt po ní nehrozí – pokud na veškeré zdravé jídlo a trávení nezanevřete a nezačnete se nezřízeně krmit vším, co vám přijde pod ruku. To byl můj případ. Za přibírání si můžu neustálým uzobáváním, nedostatkem zeleniny, mizerným pitným režimem a špatným výběrem potravin. Co považuji za důležité, je UVĚDOMĚNÍ, že je třeba něco změnit. Nepropadat panice, ale naopak se vrátit k tomu, co mi dělalo tak dobře – k Metabolic Balance stravě.

Leden jako nový start

A tak s vámi v lednu začínám s Metabolic Balance nanovo. Pěkně od podlahy (rozuměj od začátku, od první fáze). Šla jsem do toho maximálně natěšená – ano, tohle je to správné nastavení myšlení, které přináší úspěch. Těšíte se na změnu jako malí? Motivuje vás, že si koupíte menší oblečení? Krásné šaty? Nebudete se za sebe stydět v plavkách už za pár měsíců? To je ono! V tom případě neváhejte a začněte se sebou něco dělat.

Co motivuje mě? Vzpomínka na ten pocit v létě 2020. Vidina nových šatů, které si už teď maluju v hlavě. Těšení se na to, že se znovu pustím do běhání (protože s kily navíc to jde fakt blbě – kdo zná, dá mi jistě za pravdu).

Tak kdo jde do toho se mnou?

Investice se nebojte, vždy se nějak domluvíme. Cílem je shodit, být zdraví a cítit se nádherně. A je jedno, jestli chcete dát dolů 20 kg nebo 3 kg. Obojí chce odhodlání a na každého, kdo zhubne byť jediné kilo, jsem neskutečně pyšná. Protože tohle byl roky i můj boj.

Protože Metabolic Balance jednoduše miluji, začala jsem se mu věnovat profesionálně, vzdělávala se v něm a čerpám i z vlastních zkušeností. Pokud chcete mé vedení, jako certifikovaná nutriční poradkyně Metabolic Balance® se vám budu věnovat – ať už jen na úvodní půlhodinové konzultaci, nebo rovnou po celou dobu dosahování vašeho cíle.